Oğuzhan (Kırıkhan ) ,   Ona çokça hasret biriktirdim üç hurelden bir sevmek bin defa ölmek mis ...    |           ALİHAN DEMİR (MERSİN) ,   Şehrin koşan koşturan güzel kadınına selam olsun. Ayrıca bizi de unutmayıp bize güzel türküler hazırlayan Figen dosta selamlar olsun. Dinleyen herkesin türkü gibi bir ömür geçirmesi dileğiyle....    |           Tolga (Kayseri) ,   Gece yolcusuna Kayseri'den selam ve sevgilerle ...    |           Şeyda Erdoğan (Ankara ) ,   Nüket'le Müzik Arşivi dinlediğim en güzel radyo programlarından biri, emeklerinize sağlık harika bir program, geçmiş anıları hatırlamak çok güzel ama bilgi eşliğinde doyumsuz bir tat olmuş. ...    |           Muharrem (Çukurova ) ,   Başarılarınız daim ve guzel olsun. İyi yayinlar ...2024 mutlu huzurlu bir sene olur inşallah...    |           Ebru (Mersin) ,   Sanat iyileştirir.Figen hanım ve Erdal bey programınız çok başarılı.Hep radyo metropoldeyiz...Harikasınız...    |           Rıdvan (Kayseri) ,   Günaydınnn özel ve güzel insan her sabah olduğu gibi bu sabahta senin enerjin ile güne bomba gibi başladık 💓💞...    |           Seda Cankurt (Mersin) ,   Hayvanlara şiddetin arttığı bu dönemde hayvanları düşünerek böyle bir program yaptığınız için teşekkürler radyo metropol....    |           Recep Colak (İstanbul ) ,   2004-2009 arası yıllarında okurken biriktirilen hatıralar için teşekkürler,sırtı dağ yüzü deniz Mersin.siradaki parça Mersin e gelsin...    |           Sedat KIZILIRMAK (İzmir) ,   Ahmet Kaya’nın şarkısını bence Adele intihal yapmış. Gitar, arpej ve ritimleri bile aynı, sanki şarkı hiç değişmeden devam ediyor gibi. İki şarkı arasındaki melodik benzerlik çok fazla. Ahmet Kaya’nın şarkısını nakarat ve intro kısmı Adele’in şarkısının bölümlerinde aynen kullanılmış bence....    |           Mustafa Celal Gök (Yenişehir) ,   Müzik yayınız seçtiğiniz sanatçılar ve parçalar muhteşem., Emeğinize gönlünüze sağlık şaad olun.,!...    |           Ünzile (Gaziantep ) ,   Şenay beni seneler öncesine götürdü ne kadar şanslı bir gençlik yaşadığımızı hatırlattı teşekkürler harika bir program ...    |           Jana Med İnanç (Sözyüzü ) ,   Şehrin şairine selamlar. Figen'e de ses olduğu icin tesekkur ediyorum. Şiire yolu, yüreği düşmüş herkesi sevgiyle kucaklayacak bir ülke hayaline ortak oldunuz. ...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

 

Radyo Metropol, 1992 yılının Aralık ayında kurulmuştur. Daha sonra Radyo ve Televizyon Kanunu gereğince anonim şirketini kurmuş, teknik ve diğer konularda istenilen standardı sağlamış, yayınını 26 yıldır kesintisiz olarak sürdürmektedir. Yayınımız, batıda Mersin’den Susanoğlu’na kadar; doğuda Adana’ya kadar sahil bandında ve dağların eteklerinde bulunan tüm ilçe, belde ve köylerde dinlenebilmektedir.

Radyo Metropol, kuruluşundan bugüne kadar programlı yayıncılığı ilkeli ve istikrarlı bir şekilde uygulamış, Mersin’de yerel radyoculuğun okulu ve öncüsü olmuştur.

Radyo Metropol, reklam ve tanıtımını yaptığı yüzlerce işletmeye kazandırmış ve kazandırmaya devam etmektedir. Bir kent radyosu olan radyomuz, Mersin’in yararına bir çok sosyal, sanatsal, kültürel, çevresel ve ekonomik etkinliğe doğrudan katılmış, birçoğuna da sponsor olarak dolaylı destek vermiştir. Herkese seslenmeyi hedef alan genel nitelikli, tarafsız, birleştirici ve yapıcı yayıncılığı ilke edinen radyomuzda, kentimiz mozaiğindeki bütün renkler kendilerini ifade edebilecek bir kürsü bulabilmektedirler. 

101.8 frekansından yayın yapmakta olan radyomuzda Türkçe pop ağırlıklı olmak üzere hedef dinleyici kitlemizin isteklerine uygun olarak halk müziği, sanat müziği ve özgün müziğimizin kaliteli şarkılarına da yer verilmektedir.   

 

Radyo Metropol, insana ve onun temel haklarına saygılı, istikrarlı, düzeyli, yansız ve kaliteli yayıncılığı ile Mersinliler’in zihninde güvenilir ve itibarlı bir marka olabilmeyi başarmıştır. Bu başarısı, gerek Mersin’deki birçok sivil toplum kuruluşu gerekse Türkiye düzeyinde faaliyet gösteren yayın organı ve kuruluş tarafından ödüllendirilerek tescil edilmiştir. Radyo Metropol merkezi Ankara’da bulunan Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından 2001 yılı Türkiye “En Başarılı Yerel Radyo” ödülü ile ödüllendirilmiştir. Radyo Metropol, 1998 yılından beri web yayını ve 20 yıldır İnternet üzerinden bütün dünyaya ulaştırdığı ONLİNE yayını ile bu alanda da yenilikçi ve ilk olma özelliğini sürdürmektedir.

Reklamlar saat 06:00 dan 23:30’a kadar her yarım saatte bir yayınlanmaktadır. 

 

 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2017                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur